Kolejne sklepy w Karuzeli Lubliniec. Otwarcie powiększonego parku handlowego


2020.05.20
Autor: Urbanity.pl
Otwarty został powiększony park handlowy Karuzela w Lublińcu, w którym wśród sklepów znajdują się takie marki jak: Biedronka, CCC, Jysk, Martes Sport, KIK, Rossmann. Od kilku dni otwarty jest również sklep Sinsay.

Decyzja o rozbudowie parku handlowego Karuzela w Lublińcu została podjęta już dwa lata temu, a przypomnijmy, że pierwotnie obiekt otwarty został w 2014 roku. Karuzela powiększona została o kolejne 3 000 metrów kwadratowych i obecnie oferuje 8 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

Od kilku dni funkcjonuje już w lublinieckiej Karuzeli sklep Sinsay o powierzchni 1 200 mkw. W kolejnym tygodniu otwarte zostaną również Pepco i Tedi.

To bardzo dobra wiadomość dla rynku że pomimo niesprzyjających warunków związanych z pandemią, sytuacja wraca do normy a najemcy są gotowi na otwieranie nowych sklepów - mówi Ewa Pakuła zajmująca się marketingiem w Karuzela Holding.

Pandemia koronawirusa zmusiła właścicieli Karuzeli do przesunięcia otwarcia obiektu, jednak jak zapewniają jej przedstawiciele, do końca maja wszystkie nowe sklepy będą już otwarte.

Obecnie w parku handlowym można zrobić zakupy w sklepach Biedronka, CCC, Jysk, Martes Sport, KIK, Rossmann i Sinsay.

Inwestorem parku handlowego w Lublińcu jest spółka Karuzela Lubliniec, a kompleks jest jest wspólnym przedsięwzięciem polskiej firmy Karuzela Holding i belgijskiego funduszu Mitiska.

Parki handlowe pod szyldem Karuzela działają obecnie w Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Gołdapi, Mrągowie i Wrześni, a kolejne dwa powstają w Kołobrzegu i w Ełku. W planach są inwestycje w Wągrowcu, Puławach i Świebodzinie oraz rozbudowa istniejących w Wodzisławiu Śląskim i Wrześni.

Komentarze


  • henry
    Gość
    2020-05-20 10:02:15
    A parkować będziemy na dachu???!!!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.