Znamy szczegóły Galerii Libero Katowice

2015.06.09

Kielecka spółka Echo Investment zaprezentowała szczegóły swojej nowej inwestycji handlowej - Galeria Echo, która powstanie u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej w Katowicach. Całość ma być gotowa jesienią 2017 roku.

Galeria Libero mieściła się będzie na działce o powierzchni 54 tys. metrów kwadratowych, w południowej części miasta. Budynek zaoferuje 42 tys. mkw. powierzchni najmu, na której funkcjonować będzie 150 lokali handlowo-usługowych, rozmieszczonych na trzech poziomach.

Oprócz sklepów, w katowickiej galerii znajdziemy także 7-salowe kino, klub bilardowy, strefę zabaw dla dzieci, korty do squasha i badmintona, restauracje z tarasami oraz strefę medyczną. Autorzy projektu - pracownia Mofo Architekci - zadbali również o zaplanowanie przestrzeni z miejscami do odpoczynku na placu zewnętrznym, gdzie znajdzie się również skate park, a zimą udostępnione zostanie lodowisko. Dla zmotoryzowanych przygotowano zostanie parking samochodowy na 1540 stanowisk.

Pierwsze prace budowlane rozpoczną się w styczniu przyszłego roku, a zakończoną się jesienią 2017 roku. Inwestorem jest spółka Echo Investment.

Wizualizacje oraz lokalizację nowego centrum handlowego znajdą Państwo TUTAJ.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.