Stylove osiedle od Grupy Geo z finansowaniem

2019.08.22

Getin Bank zapewnił finansowanie Grupie Geo na realizację katowickiego osiedla Zdrowe Stylove.

21 sierpnia 2019 roku podpisana została umowa kredytowa pomiędzy firmą Geo Grupa Deweloperska, a Getin Bank, która zapewnia finansowanie budowy osiedla Zdrowe Stylove w Katowicach.

W maju bieżącego roku rozpoczęła się budowa czterech budynków przy ulicy Ceglanej w Katowicach. Osiedle Zdrowe Stylove zaoferuje docelowo ponad 400 mieszkań, z czego w pierwszym etapie powstaną dwa, a w nich 224 lokale mieszkalne i 4 lokale użytkowe na parterze.

W ofercie osiedla znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 21,39 do 133,66 mkw. w rozkładach od kawalerek po apartamenty sześciopokojowe. Na terenie inwestycji Zdrove Stylove dostępna będzie również część rekreacyjna z tężnią solankową, boiskiem do koszykówki oraz siłownią na świeżym powietrzu.

Budowę osiedla rozpoczęliśmy w oparciu o własne środki. W czerwcu br. rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań i w okresie zaledwie kilku tygodni już kilkadziesiąt lokali zostało zarezerwowanych. Harmonogram inwestycji przewiduje, że z początkiem 2021 roku przekażemy klucze pierwszym lokatorom
powiedział: Łukasz Marzec, kierownik działu sprzedaży inwestycji Zdrowe Stylove.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Zdrowe Stylove, Geo Grupa Deweloperska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.