Kwiatowa Równina - nowa inwestycja w Krakowie


2015.05.21
Autor: Urbanity.pl
Ruszyła sprzedaż lokali mieszkalnych na powstającym w Krakowie osiedlu Kwiatowa Równina. Ceny poszczególnych mieszkań rozpoczynają się od 5250 zł za metr kwadratowy. Inwestorem projektu jest Grupa Deweloperska Geo.

Kwiatowa Równina to kompleks mieszkalny, który realizowany będzie w dwóch etapach. W pierwszej fazie projektu powstają dwa budynki mieszkalne wielorodzinne.. W obiektach C1 i C2 powstanie łącznie 68 mieszkań, od 1 do 4 pokojowych, o metrażach od 27,79 mkw do 81,35 mkw. Docelowo, inwestycja składać się będzie z czterech obiektów trzypiętrowych.

Wszystkie mieszkania posiadać będą balkon, a do dyspozycji większości mieszkańców oddane będą komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe mieścić się będą w podziemnej hali garażowej. W ramach kompleksu powstanie również plac zabaw, a całość zostanie ogrodzona.

Dodatkowo, w bliskim sąsiedztwie znajdują się placówki handlowe, np. Lidl czy Lewiatan


- mówi Sławomir Sowicki, Kierownik działu Sprzedaży w Grupie Deweloperskiej Geo.

Inwestycja powstaje przy ulicy Pękowickiej 37, w dzielnicy Prądnik Biały. Pierwszy etap osiedla ma zostać oddany do użytku w pierwszym kwartale przyszłego roku. Deweloperem jest Grupa Deweloperska Geo.

Inne wiadomości o Kwiatowa Równina I, Geo Grupa Deweloperska

Komentarze


  • porażka
    Gość
    2017-06-22 10:13:44
    https://photos.google.com/share/AF1QipPVKtzkgSf_hesKxKdhfLJsmOwGvV6bpbvZVFyQwT-HfQv5QoH_Q-GVF-2cCcm79A?key=d21TNFVoUmo3SWFoQzZYcjFTdzBiVmZQaWFMWTZB

    https://photos.google.com/share/AF1QipMsgw4C5a9-9t_I3UYMbLPtGWkEp7j2mDvdcbDUg-qMA5iMt0nNwonmIvuxBRAwTQ?key=dGZRWHNrUlhQcjRDczltdXFQblpjeTk5OVVscVhn

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.