W Fabryce Czekolady kolejny budynek oddany do użytkowania

2016.07.21

Grupa Deweloperska Geo oddała do użytku nowy budynek w inwestycji Fabryka Czekolady w Krakowie. W efekcie, na ulicę Wrocławską wprowadzi się kilkudziesięciu nowych mieszkańców.

Fabryka Czekolady, to druga obok Kwiatowej Równiny inwestycja realizowana przez Grupę Geo w Krakowie. Osiedle znajduje się w dzielnicy Krowodrza w miejscu dawnej fabryki Wawel. Niezwykła historia tego miejsca jest dostrzegalna już na pierwszy rzut oka - zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i częściach wspólnych dominuje czekoladowa stylistyka.

Inwestycja była realizowana etapowo. Na początku powstał segment A w budynku AB, w którym wszystkie "M" zostały już wyprzedane. Obecne do użytku oddano segment B z 72 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach.

Nowi lokatorzy mogą wybrać 2-pokojowe "Pralinki" o powierzchni (42-61 mkw.) lub 3-pokojowe "Ptasie Mleczka" z metrażem (62-76 mkw. ), w sprzedaży są również 4-pokojowe "Trufle" (82-96 mkw.). Ceny rozpoczynają się od 7,5 tys./mkw.

Osiedle jest ogrodzone, a do dyspozycji poza dwupoziomowymi platformami parkingowymi są również komórki lokatorskie. Najmłodsi mogą skorzystać także z placu zabaw.

W przyszłości Fabryka Czekolady powiększy się - już w I kwartale 2017 roku planowane jest oddanie do użytku budynku D. W czwartym, ostatnim etapie powstanie budynek C.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Fabryka Czekolady, Geo Grupa Deweloperska

Komentarze


  • krzyś
    Gość
    2016-09-02 19:17:27
    uwaga duże problemy geo w budynku B Fabryka Czekolady przy wrocławskiej w Krakowie - sporo niedoróbek - dział inwestycji nie wyrabia się z ich usuwaniem - duża rotacja pracowników w dziale - nie odpisują na e-maile i nie odbierają telefonów - to jest taki standard tam. Duży problem w budynki B - źle zrobiony wjazd do garażu - dużo samochodów nie może wjechać nie uderzając zderzakiem o posadzke - czyli dla sporej części mieszkańców garaż nie nadaje się do użytku - spółka nie mówi w tym temacie nic konkretnego - przyglądają się sprawie i zastanawiają, ale nie wiadomo czy usuną tę usterkę i czy są w stanie ją usunąć na tym etapie - przestrzegam potencjalnych nabywców przed problemem garażu i problemem niedoróbek w mieszkaniach

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.