Połowa mieszkań sprzedanych na budowie osiedla w centrum Katowic

2021.03.24

Zgodnie z planem przebiega budowa inwestycji Nova Mikołowska, którą firma Activ Investment realizuje w centrum Katowic. Deweloper poinformował o postępach prac na budowie i sprzedaży mieszkań.

Nova Mikołowska to osiedle powstające wzdłuż ulic Raciborskiej, Strzeleckiej oraz Mikołowskiej w Katowicach. Jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów mieszkaniowo–usługowych mieście może się pochwalić wysokim poziomem sprzedaży mieszkań na tak wczesnym etapie realizacji.

Na budowie inwestycji można już dostrzec parter budynku. Kondygnacja -2 pod częścią mieszkalną i usługową została zamknięta. Wykonawca prowadzi obecnie prace na poziomie -1, ale i tutaj roboty zbliżają się ku końcowi. W południowo wschodniej części budynku prowadzone są prace na stropie nad parterem. Rozpoczęto również montaż pierwszych płyt balonowych od strony patio.

Deweloper sprzedał już blisko 50 proc. mieszkań w budynku B, który pojawił się w ofercie Activ Investment jako pierwszy. W sprzedaży pozostają jeszcze lokale w metrażach od 26 do 109 mkw.

Nova Mikołowska to dwa budynki wielorodzinne połączone wspólnym patio oraz trzema ogólnodostępnymi zewnętrznymi placami rekreacyjnymi dla mieszkańców Katowic. W części parterowej zaplanowano przestrzeń usługową z dużymi witrynami.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Nie polecam
  Gość
  2021-04-21 12:11:15
  Nie polecamy oczywiście developera który nielegalne wyciął drzewa.
  Mieszkania sprzedane pod wynajem. Od groma kawalerek. Ścisk.
  Jak ktoś lubi to czemu nie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.