Activ uruchamia sprzedaż projektu Nova Mikołowska

2019.11.29

Można już kupić mieszkanie w nowej inwestycji Activ Investment w Katowicach - Nova Mikołowska, która będzie trzecim projektem mieszkalnym dewelopera w tym mieście.

Na początku listopada do sprzedaży trafiły mieszkania z pierwszego etapu inwestycji Nova Mikołowska, która powstanie w w trójkącie ulic: Mikołowska, Raciborska, Strzelecka w Katowicach. Deweloperem jest firma Activ Investment.

W ofercie pierwszego etapu znajduje się 187 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 do 190 mkw. Oferta inwestycji Nova Mikołowska skierowana jest zarówno do inwestorów, którzy poszukują mieszkania pod krótko bądź długoterminowy wynajem, dlatego też deweloper zaplanował lokal 1-pokojowe o powierzchniach od 26 do 36 mkw. oraz 2-pokojowe od 32 do 51 mkw.

Nie zabrakło również mieszkań dla rodzin, które poszukują 3- i 4-pokojowych lokali o metrażach od 49 do 109 mkw. Na parterze zaplanowano prawie 2 000 mkw. przestrzeni handlowo-usługowej z dużymi, przeszklonymi witrynami.

Nova Mikołowska to projekt dwóch budynków z wewnętrznymi dziedzińcami oraz trzema ogólnodostępnymi zewnętrznymi placami rekreacyjnymi dla mieszkańców Katowic.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.