Najwyższy biurowiec Metropolii GZM z dużym polskim bankiem oraz szwajcarską firmą
Największy bank komercyjny w Polsce oraz wiodący dostawca rozwiązań w zakresie sprzętu komunalnego ze Szwajcarii to nowi najemcy kompleksu biurowego .KTW w centrum Katowic.
Do grona najemców kompleksu .KTW w sąsiedztwie katowickiego Spodka dołączyły PKO Bank Polski, największy bank komercyjny w Polsce, oraz Aebi Schmidt, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie sprzętu komunalnego oraz usług związanych z oczyszczaniem i odśnieżaniem powierzchni komunikacyjnych, rozwijający swoje centrum usług biznesowych. Podpisanie umów z nowymi najemcami oznacza, że najwyższy biurowiec Metropolii GZM ma skomercjalizowane 28 000 mkw. powierzchni biurowej.
Lider polskiego sektora bankowego PKO Bank Polski otworzył swoje biuro w .KTW II na początku marca br. Największy bank komercyjny w Polsce zajmuje biura zlokalizowane na 26. piętrze wieżowca, gdzie prowadzona jest obsługa klientów bankowości prywatnej. Z kolei na parterze w lokalu usługowym o powierzchni 160 mkw. bank świadczy obsługę klientów detalicznych.
W październiku do biurowca .KTW II wprowadzi się firma Aebi Schmidt ze Szwajcarii, która w 16 krajach prowadzi własną sieć sprzedaży i serwisu, a w 90 państwach jest reprezentowana przez renomowanych dystrybutorów. Nowy najemca, który zajmie biura na 26. piętrze .KTW II specjalizuje się w dostarczaniu pługów, zamiatarek, posypywarek, a także innych zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń, pozwalających na utrzymanie czystej oraz bezpiecznej infrastruktury drogowej oraz lotniskowej. W Polsce Aebi Schmidt ma siedzibę w Kielcach
Biurowiec .KTW II oferuje łącznie 40 000 mkw. przestrzeni biurowej do pracy, a także 2 100 mkw. powierzchni pod działalność handlowo-usługową na parterze i pierwszym piętrze. Wieżowiec oddany został do użytku w listopadzie 2022 roku.
Do grona najemców kompleksu .KTW w sąsiedztwie katowickiego Spodka dołączyły PKO Bank Polski, największy bank komercyjny w Polsce, oraz Aebi Schmidt, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie sprzętu komunalnego oraz usług związanych z oczyszczaniem i odśnieżaniem powierzchni komunikacyjnych, rozwijający swoje centrum usług biznesowych. Podpisanie umów z nowymi najemcami oznacza, że najwyższy biurowiec Metropolii GZM ma skomercjalizowane 28 000 mkw. powierzchni biurowej.
W październiku do biurowca .KTW II wprowadzi się firma Aebi Schmidt ze Szwajcarii, która w 16 krajach prowadzi własną sieć sprzedaży i serwisu, a w 90 państwach jest reprezentowana przez renomowanych dystrybutorów. Nowy najemca, który zajmie biura na 26. piętrze .KTW II specjalizuje się w dostarczaniu pługów, zamiatarek, posypywarek, a także innych zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń, pozwalających na utrzymanie czystej oraz bezpiecznej infrastruktury drogowej oraz lotniskowej. W Polsce Aebi Schmidt ma siedzibę w Kielcach
Biurowiec .KTW II oferuje łącznie 40 000 mkw. przestrzeni biurowej do pracy, a także 2 100 mkw. powierzchni pod działalność handlowo-usługową na parterze i pierwszym piętrze. Wieżowiec oddany został do użytku w listopadzie 2022 roku.
Najnowsze wiadomości
-
2026-06-12 05:48:16
Nowa dzielnica nad wodą na Pradze. Warszawa zgodziła się na realizację projektu Doki
-
2026-06-12 06:04:31
Gigant branży spożywczej rozbudowuje zakład w Polsce. Jedyny taki w tej części Europy
-
2026-06-11 14:03:11
Jedna z największych obecnie budowanych fabryk na Opolszczyźnie coraz bliżej ukończenia
-
2026-06-11 11:54:16
Nowe magazyny, audytorium i zadaszone łączniki. Katowickie archiwum po rozbudowie
-
2026-06-11 11:39:20
Chcą wybudować inwestycję mieszkaniowo-usługową na Woli w ramach "lex deweloper"
-
2026-06-11 10:15:11
Nowy wieżowiec na Woli osiągnął docelową wysokość. 130-metrowy biurowiec wciśnięty między budynki
-
2026-06-11 09:09:15
Tunel średnicowy w Łodzi czeka na nowego wykonawcę. Trwają przygotowania do wznowienia prac
-
2026-06-11 08:07:11
Po 16 latach budowy jedno z największych osiedli w Krakowie zostało ukończone
-
2026-06-11 06:13:57
Jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków kolejowych w Wielkopolsce przejdzie metamorfozę
-
2026-06-10 10:39:42
Ostatnia prosta do domknięcia A2 na wschodzie Polski. Podpisano ważny kontrakt