Murapol kupuje działki przy Dolinie Trzech Stawów w Katowicach

2017.12.14

Grupa Murapol zakupiła działki w Katowicach o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 0,9 ha. Deweloper planuje wybudować budynki mieszkalne z ponad 200 lokalami.

Działka o powierzchni ponad 0,9 ha znajduje się u zbiegu ulic Granicznej i Pułaskiego w Katowicach. W miejscu tym, Grupa Murapol planuje wybudować dwa budynki, które zaoferują 243 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 10 700 mkw.

Inwestycja zakłada również realizację 369 miejsc postojowych zlokalizowanych w podziemnych halach garażowych i na parkingu zewnętrznym.

Transakcja opiewa na kwotę 10 mln zł netto i obejmuje nabycie także praw autorskich oraz dokumentacji projektowej i administracyjnej dot. projektu jaki powstanie na zakupionym terenie.

Nabyte działki znajdują się tuż przy Dolinie Trzech Stawów, w otoczeniu zieleni i akwenów wodnych, w pobliżu licznych miejsc rekreacji, a zarazem bardzo blisko ścisłego centrum miasta. Ta część miasta jest doskonale skomunikowana z pozostałymi jego dzielnicami, a także innymi miejscowościami Aglomeracji Śląskiej.

Na nieruchomości przy ulicach Granicznej i Pułaskiego, będącej naszą najatrakcyjniejszą lokalizacją od początku obecności w Katowicach, zamierzamy zrealizować projekt deweloperski, w ramach którego zaoferujemy lokale z segmentu premium oraz widokiem na stawy

- Nikodem Iskra, Wiceprezes Zarządu Murapol S.A.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.