Galeria Libero - oficjalna nazwa katowickiej inwestycji Echo Investment

2016.02.11

Spółka Echo Investment, podczas 4 Design Days, zaprezentowała oficjalną nazwę, jaką nosiła będzie katowicka galeria u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej. Projekt architektoniczny Galerii Libero przygotowała pracownia MOFO Architekci.

Galeria Libero powstanie u zbiegu ulic Kościuszki i Kolejowej, na działce o powierzchni 54 tys. metrów kwadratowych. Katowicki obiekt zaoferuje 42 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej oraz rozrywkowej, rozmieszczonej na trzech poziomach. Łącznie w centrum handlowym znajdzie się 150 sklepów.

W naszym projekcie postawiliśmy na ofertę rozrywkową, w tym m.in. na najnowocześniejsze kino, klub fitness, rozbudowaną strefę zabaw dla dzieci. W ten sposób tworzymy w jednym miejscu najlepszą ofertę rozrywkowo-sportową na Górnym Śląsku. Wyróżnikiem będzie także oferta gastronomiczna - restauracje z dostępem do zewnętrznego tarasu i liczne kawiarnie rozlokowane na terenie całej galerii


- mówi Tomasz Domoń, kierownik zespołu komercjalizacji w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Z początkiem bieżącego roku, kielecka spółka zorganizowała również konkurs architektoniczny na na zagospodarowanie placu przed planowanym centrum handlowym. Pierwsze propozycje poznać mamy w połowie tego miesiąca, a rozstrzygnięcie nastąpi pod koniec lutego.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Galeria Libero, Mofo Architekci, Echo Investment

Komentarze


  • powariowaliscie?
    Gość
    2016-02-20 22:28:28
    Kto wydaje zgody na te galerie?Malo tego mamy?Supersam, galeria katowicka, silesia....dajcie spokój.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.