Face2Face w Katowicach po raz pierwszy

2020.01.30

Zakończyła się budowa pierwszego budynku biurowego kompleksu Face2Face Business Campus. Do biurowca wprowadzili się już pierwsi najemcy.

Ukończony właśnie biurowiec Face2Face Business Campus to 7-kondygnacyjny budynek u zbiegu ulic Chorzowskiej i Grundmanna w Katowicach. Inwestorem jest Echo Investment.

Budynek oferuje prawie 21 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, na której funkcjonuje już firma DAZN. Niebawem do budynku wprowadzą się jeszcze m.in. STATS, Honeywell i Medicover Polska. Poziom komercjalizacji I etapu inwestycji Face2Face wynosi 93 proc.

W czwartym kwartale 2020 roku oddany zostanie drugi, 15-kondygnacyjny biurowiec, który zaoferuje 26 000 mkw. nowoczesnej powierzchni najmu. Budynek jest wynajęty w prawie 80 proc.

Wraz z oddaniem drugiego biurowca Face2Face Business Campus gotowe będą również przestrzenie wspólne między budynkami. Znajdzie się tam boisko do gry, zielone patio z siedzeniami i wiśniowy sad, a do tego strefa lunchowa ze stolikami zewnętrznymi. Przestrzeń między biurowcami zaprojektowało Biuro Projektowe Małeccy.

Za projekt architektoniczny kompleksu Face2Face odpowiada Grupa 5 Architekci. Wykonawcą konstrukcji jest firma M&JBUD.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.