Silesia Outlet połączy się centrum handlowym Auchan Gliwice

2018.08.16

Powstające centrum wyprzedażowe Silesia Outlet zostanie połączone przejściem z funkcjonującym od lat centrum handlowym Auchan Gliwice. Inwestorem Silesia Outlet jest 6B47 Poland, spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG.

Silesia Outlet będzie największym centrum wyprzedażowym na Górnym Śląsku. Inwestycja powstaje w sąsiedztwie Centrum Handlowego Auchan i market Leroy Merlin, dlatego zdecydowano się połączyć oba obiekty tzw. soft connection, czyli zadaszone przejście.

W ten sposób otwieramy się na klientów centrum należącego do Ceetrus Polska i Auchan oraz dzielimy się footfallem, który teraz jest na poziomie 3 mln klientów. Częściowo będziemy dzielić się także parkingami wokół obiektów. Poza wspólnym terenem, planujemy z Ceetrus Polska również inne działania związane z marketingiem
powiedział: Miłosz Greszta, odpowiedzialny za realizację członek zarządu spółki Silesia Outlet

Centrum Silesia Outlet to dwuetapowa inwestycja, która w pierwszej fazie zaoferuje 12 000 mkw. z 70 sklepami. Oddanie do użytku zaplanowano na wiosnę 2019 roku. W drugim etapie powstanie dodatkowe 8 000 mkw., z ponad 50 sklepami.

Swoje sklepy w Silesia Outlet otworzą takie marki jak m.in. Vistula i Wólczanka, Kubenz, Bruno Zinger, Lavard, Lancerto, Lee Cooper, Wrangler, Cross Jeans, Pepe Jeans, Diverse, Bagatelle, 4F, Martes Sport, Puma, Reebok, Adidas i New Balance, Guess, Kazar, Umbro i Pierre Cardin wraz z ofertą Bugatti i Milestone, Venezia, Unisono, Trespass, Volcano, Symbiosis, Molton, Brand Collection i Apart. Sektor usługowy reprezentowany będzie m.in. przez restauracje Olimp i Mia Pizza, Lodowa Manufaktura Lovit, biuro podróży Sun-Way Travel, salon prasowy Tabak, punkt serwisujący telefony komórkowe 4Tel, salonik Lotto, perfumerię Amora oraz salon optyczny Soczekwki24 i Paris Optique.

Komercjalizacją zajmuje się BOIG Property Consulting.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.