Ruszyła realizacja pierwszej inwestycji grupy Murapol w Gliwicach

2018.03.15

Grupa Murapol rozpoczęła sprzedaż mieszkań, które powstaną w ramach pierwszego etapu inwestycji Osiedle Parkowe w Gliwicach. Docelowo projekt składać ma się z ponad 600 lokali mieszkalnych.

Murapol Osiedle Parkowe to inwestycja mieszkaniowa wielorodzinna, która powstaje przy ulicy Kozielskiej w Gliwicach. W pierwszym etapie budowany jest 8-kondygnacyjny budynek z 96 mieszkaniami o łącznej powierzchni użytkowej na poziomie około 3 700 metrów kwadratowych. W sprzedaży znajdują się lokale od kawalerek po mieszkania 2-, 3-, i 4-pokojowe o metrażach od 23,5 do 58 mkw.

Lokale na parterze będą posiadały zielone ogródki, zaś te na piętrach balkony. Mieszkania na 4 i 5 piętrze będą wyposażone w tarasy. Pod budynkiem znajdzie się hala garażowa na 65 miejsc, a kolejne 60 zaplanowano na zewnątrz osiedla. Pierwsze prace budowlane ruszyły w lutym br., natomiast przekazanie lokali pierwszego etapu zaplanowano na drugi kwartał 2019 roku.

Docelowo Osiedle Parkowe będzie wieloetapową inwestycją, w które powstanie ponad 600 lokali o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej około 26 000 mkw. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Murapol Architects Drive Sp. z o.o.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.