Gotowy park handlowy Aniołów Park w Częstochowie. Otwarcie w przyszłym tygodniu


2022.08.19
Autor: Piotr Maślak
Częstochowa ma nowy park handlowy. DOR Group zakończył budowę inwestycji w miejscu byłego największego hipermarketu Tesco w Europie, przy ul. Drogowców. Poznaliśmy dokładną datę otwarcia Aniołów Park.

Budynek hipermarketu Tesco przy Drogowców został zakupiony przez firmę DOR Group dwa lata temu. Nowy właściciel podjął decyzję o jego rewitalizacji i przekształceniu w nowoczesny park handlowy. Uroczyste otwarcie parku nastąpi 23 sierpnia.

Nowy częstochowski park handlowy przyjął nazwę Aniołów Park, która nawiązuje do dzielnicy Aniołów. Obiekt zajmuje powierzchnię 65 000 metrów kwadratowych, z czego część handlowo-usługowa to około 18 000 mkw. Głównym najemcą parku handlowego jest Carrefour ze sklepem o powierzchni aż 8 000 mkw. Będzie to jeden z nielicznych sklepów wielkopowierzchniowych w Częstochowie. Jego otwarcie nastąpi 24 sierpnia.

Listę najemców parku handlowego uzupełniają takie marki jak: Sinsay, Pepco, TEDi, Dealz, Rossmann, JYSK, Jula, Maxi Zoo, Verona, Media Expert, Inmedio, a także salon Orange. Większość otworzy swoje sklepy już w przyszłym tygodniu. Z okazji inauguracji Aniołów Park przygotowanych zostanie wiele atrakcji i promocji.

Aniołów Park to jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji w Częstochowie. DOR Group przejął znane i popularne miejsce zakupów, które służyło mieszkańcom miasta 20 lat i stworzył tu kompletnie nowe centrum usługowo-zakupowe na mapie miasta. Staraliśmy się tak dobrać najemców, aby ich oferta zaspokoiła różnorodne potrzeby klientów, a każda wizyta w parku była ciekawym i dobrym doświadczeniem. Aniołów Park to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą zrobić jakościowe zakupy w komfortowych warunkach i za rozsądną cenę
powiedział: Michał Malecki, Head of Leasing w strukturach CREAM Property Advisors, firmy która odpowiada komercjalizację obiektu

Zmotoryzowani klienci parku mogą skorzystać z parkingu na około 600 stanowisk. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji działa stacja benzynowa MOYA oraz myjnia samochodowa.

Właściciel Aniołów Park ma w planach jego rozbudowę. W I połowie 2023 roku rozpoczną się prace budowlane, które powiększą park handlowy o 3 000 mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.