Coraz pełniejsza lista najemców parku handlowego DOR Plaza w Częstochowie. Otwarcie w wakacje


2022.05.25
Autor: Urbanity.pl
Pod koniec maja zakończy się budowa nowego parku handlowego DOR Plaza w Częstochowie, którego otwarcie planowane jest na sierpień.

DOR Plaza w Częstochowie to parterowy park handlowy, który zaoferuje łącznie 17 500 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Dla zmotoryzowanych klientów przewidziano parking samochodowy na około 600 miejsc postojowych. Właścicielem obiektu jest DOR Group.

Zapełnia się lista najemców częstochowskiego parku handlowego. W ostatnim czasie podpisane zostały umowy z takimi markami jak Maxi Zoo, PEPCO i Verona, co sprawia, że poziom komercjalizacji I fazy retail parku przekroczył 90 proc. Na finiszu są umowy na pozostałą część parku handlowego. Wśród sklepów, jakie otworzą się w sierpniu bieżącego roku są m.in. Inmedio, Jula, Jysk, Media Expert, Rossmann, czy Sinsay. Głównym najemcą DOR Plaza w Częstochowie będzie sieć spożywcza Carrefour, któremu powierzchnia została już przekazana i aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe. Na terenie parku mieści się także stacja benzynowa Moya, która została już otwarta.

Wejścia do poszczególnych sklepów będą dostępne bezpośrednio z parkingu. Komercjalizacją inwestycji zajmuje się CREAM Property Advisors.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.