4 nowych najemców Galerii Jurajskiej

2014.09.29

Wydłuża się lista najemców Galerii Jurajskiej. Do grona ponad 150 sklepów dołączają właśnie kolejne, w tym aż 3 marki oferujące ubrania i dodatki oraz jedna dopełniająca ofertę skierowaną do hobbystów i najmłodszych. Nowe salony zajmą łącznie blisko 500 m kw.

Galeria Jurajska poszerza swoją ofertę modową. Do grona najemców dołączają właśnie 3 marki, które rozwiną m.in. ofertę ubrań z wyższej półki skierowaną do kobiet, ofertę modową dla mężczyzn oraz ofertę sportową. Wśród nowych salonów znalazł się mający 164 m kw. sklep z ubraniami i dodatkami sportowymi - 4F oraz mający 174 m kw. salon z odzieżą i dodatkami dla kobiet - Monnari.

Do grona nowych najemców dołącza się także marka, która wybrała Galerię Jurajską na swój lokalny debiut. W połowie października pierwszy salon w północnej części woj. śląskiego otworzy polska marka Kubenz. W sklepie o powierzchni 99 m kw. będzie można kupić m.in. eleganckie garnitury, casualowe marynarki, kurtki, koszule i dodatki.

Nowi najemcy doskonale dopełniają wciąż rozwijającą się ofertę modową galerii. Od ponad roku trwają prace nad tym, aby urozmaicić portfolio najemców, wprowadzając stopniowo marki modowe, których oczekują od nas klienci. W zeszłym roku udało się skompletować pełne portfolio marek LPP, dziś z kolei ofertę galerii zasilają 3 popularne brandy, w tym jedna z największych sieci z odzieżą sportową


- mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Galerii Jurajskiej.

Ale w Galerii Jurajskiej rozwija się nie tylko oferta modowa, także oferta skierowana do hobbystów i najmłodszych. 2 września swój mający 48 m kw. salon otworzyło tu Centrum Gier Bard. Znajdziemy w nim popularne gry planszowe i karciane.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.