Galeria Jurajska chwali się inwestycjami i zapowiada nowe

2018.07.02

Galeria Jurajska w ciągu ostatniego roku wydała prawie 9 milionów złotych na nowe inwestycje, w tym m.in. modernizację kilku wejść i stworzenie miejskiego ogrodu na bulwarach Warty. Inwestor poinformował już o kolejnych zmianach, jakie czekają centrum handlowe.

Od połowy 2017 do połowy 2018 roku, Galeria Jurajska w Częstochowie przeszła ogromne zmiany. Centrum handlowe zostało wzbogacone o mający 8 500 mkw. miejski ogród, zlokalizowany nad Wartą, tuż przy galerii. Dodatkowo obiekt może się pochwalić najnowocześniejszym systemem zarządzania parkingiem z aplikacją mobilną w Polsce, a także nowym systemem monitoringu CCTV i poczekalnią na poziomie +1.

W ostatnich dwunastu miesiącach zmodernizowano również kilka wejść na parking wielopoziomowy oraz wejście główne, gdzie powstała m.in. ściana wodna, gigantyczny zegar z wahadłem, a także nowa winda widokowa. Zyskała także strefa wypoczynkowo-dydaktyczna z akwarium. Tam obok słonowodnego, stanęło drugie – słodkowodne.

Na tym nie koniec zmian, jakie czekają Galerię Jurajską. Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace modernizacyjne na poziomie +2, gdzie wymienione zostaną posadzki w alejach handlowych oraz nowa aranżacja sufitów. Modernizację przejdzie także tzw. „złota aleja”. Tutaj także pojawi się nowa aranżacja alei, sufitów oraz kolejne, trzecie już akwarium w Jurajskiej.

Duża rotunda galerii także przejdzie zmiany. Na windzie pojawi się ekran multimedialny. Powiększona zostanie ponadto liczba miejsc postojowych dla rowerzystów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.