Wzrost sprzedaży kwartalnej Ronson o 36%

2013.04.04

Spółka Ronson Development sprzedała w pierwszym kwartale 2013 roku aż 132 lokale. W analogicznym czasie w ubiegłym roku pozyskała nabywców dla 97 mieszkań. Deweloper odnotował znaczny, aż 36% wzrost sprzedaży w porównaniu do wyników z poprzedniego roku.

Spółka jest na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu w realizacji podjętej przez nią strategii zakładającej sprzedaż 500 mieszkań do końca 2013 roku. W styczniu sprzedała 27 lokali, w lutym 32, a w marcu aż 73. Spółka znalazła największą ilość nabywców na mieszkania w warszawskich projektach Sakura i Espresso. Wysokim popytem cieszyły się również lokale mieszkalne w szczecińskiej Panoramice oraz wrocławskim Impressio.

Dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development podkreślił, że wzrost sprzedaży odnotowany przez spółkę spowodowało kilka czynników. Najważniejszym, najbardziej wpływającym na wyjściową ilość sprzedanych mieszkań jest rozbudowana oferta dewelopera, w której znajduje się aktualnie 10 inwestycji w rożnych lokalizacjach. Kolejnym, duży udział w ofercie popularnych i niedrogich mieszkań dwupokojowych, nabywanych masowo. Ostatnim zaś, przekonanie klientów o stabilizacji rynku nieruchomości i cen mieszkań deweloperskich, prowadzące do finalizacji zakupów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.