Wmurowano kamień węgielny pod nową część Centrum Handlowego Jantar w Słupsku


2010.05.31
Autor: Onet.pl
Rozpoczyna się budowa drugiej części Centrum Handlowego Jantar w Słupsku. Dzisiaj na placu budowy wmurowano kamień węgielny. Centrum będzie gotowe w 2011 roku.

W nowej części Jantara, która będzie miała ponad 22 000 m2 powierzchni najmu (GLA) planowana jest duża część rozrywkowa i restauracyjna. Na dwóch poziomach znajdzie się 120 nowych sklepów. Jednym z jej głównych najemców będzie 6-salowe Multikino. Będzie to pierwsze nowoczesne kino w Słupsku. Rozbudowany Jantar będzie miał łączną powierzchnię 44 000 m2 GLA, stając się jednym z największych obiektów tego typu na Pomorzu. W nowej części centrum znajdą się również: kręgielnia, kawiarnie, restauracje oraz nowe marki firm odzieżowych, nieobecne dotąd na rynku lokalnym. Parking pomieści łącznie ponad 1400 aut. Autorem projektu jest Blue Architektura.

Centrum Handlowe Jantar - pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Słupsku - zostało otwarte we wrześniu 2008 roku. Od początku centrum cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. W ciągu roku CH Jantar odwiedziło go 4,5 mln mieszkańców – co zapewniło mu pozycję lidera w regionie. W Jantarze swoje sklepy otworzyło wiele znanych marek, m.in.: H&M, KappAhl, a także RTV Euro AGD, Smyk, Empik, Pizza Hut oraz KFC i Burger King.

Mayland Real Estate Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji wyróżniających się innowacyjnością obiektów handlowych, rozrywkowych i usługowych. Mayland otworzył trzy nowoczesne centra handlowe: CH Karolinka w Opolu, CH Pogoria w Dąbrowie oraz pierwszą część CH Jantar w Słupsku. Kolejne projekty oddane będą do użytku m.in. w Szczecinie, Gdyni i Krakowie.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.