Wiecha na budowie Galerii Dekada w Malborku

2015.04.27

Zakończyły się prace związane z realizacją konstrukcji budynku Galerii Dekada, która powstaje w Malborku. Z tej okazji, 15 kwietnia br., odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. Inwestorem projektu jest spółka Dekada Realty.

Pierwsze prace budowlane na budowie malborskiej galerii rozpoczęły się w sierpniu 2014 roku. Generalnym wykonawcą jest firma Erbud z Torunia, a prace budowlane koordynuje spółka BOIG Project Management oraz BOIG Tenants Coordination. Za projekt architektoniczny odpowiada Studio Form Architektonicznych Pantel z Olsztyna.

Obecnie trwają prace przy elewacji budynku, zarówno frontowej od strony Alei Rodła, jak i tylnej, znajdującej się od strony ulicy Kościuszki. Wykonawca kończy także prace związane z uzyskaniem szczelności dachu obiektu. Wykonana została izolacja termiczna stropodachu wraz z pierwszą warstwą papy.

Wewnątrz budynku rozpoczynają się prace instalacyjne, a niebawem wykonane zostaną elementy ślusarki aluminiowo-szklanej.

Oddanie Galerii Dekada do użytku zaplanowano na koniec listopada 2015 roku. Budynek będzie miał dwie kondygnacje, liczące 5,4 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej, na których funkcjonować będzie 20 lokali. W podziemnej hali garażowej będzie miejsce na 100 samochodów.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Dekada Malbork, Erbud, BOIG Property Consulting, Dekada Realty

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.