Pod koniec listopada otwarcie Galerii Dekada w Malborku

2015.08.05

Trwają zaawansowane prace budowlane na terenie malborskiej Galerii Dekada. Pierwsi najemcy rozpoczęli już aranżację swoich salonów, które zostaną otwarte za cztery miesiące. Inwestorem projektu jest spółka Dekada S.A.

Pierwsze prace związane z realizacją Galerii Dekada, ruszyły w sierpniu 2014 roku. Na generalnego wykonawcę inwestycji wybrano firmę Erbud, a pracami budowlanymi koordynuje spółka BOIG Project Management oraz BOIG Tenants Coordination. Projekt architektoniczny przygotowało Studio Form Architektonicznych Pantel z Olsztyna.

15 kwietnia bieżącego roku odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, co symbolizowało zakończenie pierwszego etapu inwestycji, czyli ukończenie konstrukcji stanu surowego. Obecnie na terenie obiektu trwa montaż elewacji, która wykonana została już w 80 proc. Trwają prace na dachu, polegające na uszczelnianiu pokrycia w rejonie montowanych konstrukcji. W środku galerii rozpoczęto wykładanie płytek na posadzkach korytarz. Budowa nie ma żadnych opóźnień.

Z początkiem sierpnia pierwsi najemcy rozpoczęli już również prace aranżacyjne swoich salonów. Wykonawcy są w trakcie rozbudowy sieci kanalizacji deszczowej oraz sanitarnej. Na bieżąco dostarczane i montowane są również urządzenia wentylacyjne.

Dekada Malbork to 2-kondygnacyjna galeria handlowa o powierzchni najmu 5400 metrów kwadratowych, na której funkcjonować będzie 20 lokali handlowo-usługowych. Pod obiektem znajdzie się hala garażowa na 100 stanowisk.

Galeria zostanie oddana do użytku 27 listopada 2015 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Dekada Malbork, Erbud, BOIG Property Consulting, Dekada Realty

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.