Trwa budowa galerii Dekada Malbork

2014.10.29

Zgodnie z harmonogramem przebiegają prace budowlane galerii handlowej Dekada Malbor, której inwestorem jest spółka Dekada Realty. Dodatkowo firma podpisała nową umowę najmu z siecią sportową, która oferuje odzież oraz dodatki sportowe - Martes Sport.

Budowa Dekady Malbork ruszyła w sierpniu tego roku i będzie dziesiątym tego typu obiektem w Polsce. Generalnym wykonawcą jest firma Erbud, a prace budowlane koordynowane są przez spółkę BOIG Project Managment.

Dobiegły końca prace archeologiczne, które nie stwierdziły przeciwwskazań do kontynuowania robót. Teraz prace skupione będą wokół tworzenia fundamentów oraz konstrukcji ścian zewnętrznych obiektu. Ta faza projektu powinna zakończyć się na przełomie października i listopada, a następnie rozpocznie się realizacja konstrukcji słupów i ścian zewnętrznych budynku.

Dekada Malbork to 2-poziomowa galeria miejska, która będzie miała powierzchnię wynoszącą 5,4 tys. mkw., na której będzie funkcjonowało 20 lokali handlowo-usługowych. Powstanie również parking samochodowy na 100 miejsc.

Wśród najemców znajdziemy m.in. Daenske Maerke, CCC czy Ray Obuwie.

Za wynajem powierzchni handlowej odpowiada spółka BOIG Property Consulting. Oddanie budynku do użytku zaplanowano na IV kwartał 2015 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Dekada Malbork, Erbud, BOIG Property Consulting, Dekada Realty

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.