Zapełnia się biurowiec Tensor w Gdyni

2015.12.15

ADVA Optical Networking - międzynarodowy producent innowacyjnych urządzeń telekomunikacyjnych - wynajmie 4000 mkw., powierzchni biurowej w powstającym w Gdyni biurowcu Tensor Y. Inwestorem obiektu jest firma Euro Styl, która była reprezentowana w transakcji najmu przez ekspertów z JLL.

Nowy najemca, który zajmie 4000 mkw. powierzchni biurowej, zajmując piętra od drugiego do czwartego włącznie, wprowadzi się do swojej nowej siedziby w czerwcu przyszłego roku. Wtedy to zaplanowano oddanie budynku do użytku.

Kompleks Tensor powstaje przy ulicy Łużyckiej 8 i składał się będzie z trzech nowoczesnych budynków X, Y i Z, które zaoferują biura w standardzie klasy A. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie 19 750 mkw. (X - 4 960 mkw., Y - 8 190 mkw., a Z - 6 600 mkw.). Inwestycja posiadała będzie również parking samochodowy na 450 stanowisk.

Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację kompleksu Tensor jest międzynarodowa firma doradcza JLL.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • mila
    Gość
    2016-02-28 20:58:52
    Nic dziwnego, przybywa mieszkańców, powstają nowe piękne osiedla jak Bernadowo Park to i biurowce się wypełniają, jeśli jest więcej miejsc pracy to normalna kolej rzeczy.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.