Biurowce Tensor w Gdyni i C200 w Gdańsku z zarządcą

2016.11.30

Zarządcą budynku biurowego C200 w Gdańsku oraz kompleksu Tensor w Gdyni została wybrana firma Colliers International. Właścicielem obydwu inwestycji jest Euro Styl.

Kompleks biurowy Tensor powstaje na działce przy ulicy Łużyckiej 8 i składał się będzie z trzech nowoczesnych biurowców X, Y i Z z biurami w standardzie klasy A. Na parterze budynków zaplanowano lokale handlowo-usługowe.

Do tej pory oddany został do użytku budynek X, który w styczniu 2016 roku dostarczył na gdyński rynek 5 039 metrów kwadratowych powierzchni biurowej. W czerwcu br., oddano drugi z biurowców - Y o powierzchni najmu na poziomie 8 262 mkw. Ostatni z biurowców zostanie oddany do użytku we wrześniu przyszłego roku. Jego powierzchnia wyniesie 6 736 mkw.

W ramach inwestycji powstał również parking samochodowy na 450 miejsc postojowych.

Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Degutis Studio Architektury, a generalnym wykonawcą jest Arbud Nieruchomości

Z kolei biurowiec C200 Office, który również oferuje biura w standardzie klasy A, mieści się przy ulicy Marynarki Polskiej 163 w Gdańsku. Budynek, który został poddany generalnemu remontowi, oferuje 17 500 mkw. powierzchni biurowej.

Projekt architektoniczny przygotowało biuro Kenton Arch, a generalnym wykonawcą była firma Arbud Nieruchomości.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.