Gotowy pierwszy budynek kompleksu Tensor w Gdyni

2016.01.22

Budynek X, wchodzący w skład kompleksu biurowego Tensor w Gdyni, otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie. Obecnie trwają jeszcze prace wykończeniowe w budynku Y. Inwestorem projektu jest firma Euro Styl.

W marcu bieżącego roku rozpocznie się przekazywanie powierzchni budynku X pierwszym najemcom. Równolegle trwają prace związane z zakończeniem elewacji budynku Y i jego wewnątrz oraz prace dotyczące stanu zerowego kolejnego i zarazem ostatniego obiektu o nazwie Z.

Tensor to kompleks biurowy powstający na działce przy ulicy Łużyckiej 8 w Gdyni, który składał się będzie z trzech budynków - X, Y i Z. Jak dotąd oddano do użytku obiekt X, a na przełomie czerwca i lipca br., zakończy się budowa realizacja budynku Y.Docelowo kompleks będzie miał 19,7 tys. mkw. powierzchni całkowitej, z czego pierwszy budynek ma 4,96 tys. mkw. powierzchni najmu, drugi będzie największy i zaoferuje 8,2 tys. mkw. powierzchni biurowej, a trzeci będzie miał pięć kondygnacji na których zaplanowano 6,6 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej pod wynajem.

Za projekt architektoniczny kompleksu odpowiada biuro Degutis Studio Architektury.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • ulina
    Gość
    2016-02-28 19:16:31
    Takich inwestycji też Gdynia potrzebuje, powstało już bardzo dużo osiedli, nawet na atrakcyjnych zielonych terenach jak Bernadowo Park, sporo osób się tu przeprowadza bo tu pracuje.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.