Rusza przedsprzedaż mieszkań z widokiem na Zatokę Gdańską. Pierwsza inwestycja dużego dewelopera w Gdyni


2025.04.16
Autor: Monika Kumorek
W Gdyni szykuje się pierwsza inwestycja ogólnopolskiego dewelopera Develia. W pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego powstanie osiedle z mieszkaniami, z których część będzie miała widok na Zatokę Gdańską. Właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż lokali.

Develia ruszyła z przedsprzedażą mieszkań w ramach pierwszego etapu inwestycji Morska Vita w Gdyni. Osiedle powstanie w dzielnicy Leszczynki w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Generalnym wykonawcą jest Develia Construction Sp. z o.o.
Morska Vita w przedsprzedaży, wiz. Develia

Morska Vita to pierwsza inwestycja tego dewelopera w Gdyni. W I etapie osiedla, zlokalizowanego przy ulicy Działdowskiej powstanie 108 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 39 do 75 metrów kwadratowych i strukturze od 2 do 4 pokoi. Wszystkie lokale dysponowały będą balkonem, tarasem, loggią lub ogródkiem. Na terenie osiedla znajdzie się wewnętrzny, zielony dziedziniec z alejkami spacerowymi. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji m.in. podziemną halę garażową oraz rowerownię. W parterze budynku zaplanowano miejsce pod pięć lokali usługowych.

Budowa I etapu Morskiej Vita ruszy w II kwartale tego roku. Mieszkania, z których część będzie miała widok na Zatokę Gdańską, będą gotowe w IV kwartale 2027 roku. Projekt architektoniczny to zasługa architektów z pracowni Łańcucki Architekci Sp. z o.o.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.