Modern Tower w Gdyni - wielofunkcyjny obiekt z rozbudowaną przestrzenią wspólną

2021.09.08

Atal dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie 17-kondygnacyjnej inwestycji multifunkcyjnej w Gdyni - Modern Tower.

Modern Tower to gdyńska inwestycja, która składa się z dwóch części - mieszkalnej ze 142 lokalami oraz inwestycyjnej ze 135 apartamentami inwestycyjnymi. Całość uzupełnia przestrzeń handlowo-usługowa na 14 lokali. Deweloperem jest firma Atal, która zakończyła już realizację projektu i rozpoczyna wydawanie kluczy do mieszkań.

Gotowa inwestycja to szesnastopiętrowy obiekty, który oprócz część mieszkaniowej oferuje także lokale usługowe wraz z siłownią i salą fitness. Modern Tower powstał nieopodal wybrzeża oraz w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Mieszkańcy kompleksu mogą korzystać z rozbudowanej przestrzeni wspólnej z ogólnodostępnymi widokowymi tarasami na dachu.

W sprzedaży nadal dostępne są zarówno mieszkania, jak i apartamenty inwestycyjne.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Piotr
  Gość
  2021-09-09 17:58:05
  Super miejscówka z widokiem na centrum handlowe, stadion przy torach i bardzo ruchliwej drodze.

 • Zofia
  Gość
  2021-09-10 20:12:23
  Jest to faktycznie super miejscówka, z pięknymi widokami na panoramę miasta zwłaszcza z wyższych kondygnacji. Pięknie i oryginalne wykończona klatka schodowa, siłownia i fitness na miejscu i jeszcze można wymienić więcej atrakcji ale po co... skoro i tak Cię nie stać! Nie krytykuj i jadu nie wylewaj, bo jestem przekonana że gdybyś tylko mógł tam zamieszkać to nie byłoby tego kąśliwego komentarza!

 • edek
  Gość
  2021-09-12 19:54:55
  Fakt, jak się komuś nie podoba nie ma obowiązku kupowania tu mieszkania. Zresztą to głównie apartamenty pod wynajem więc liczy się głównie lokalizacja anie widoki za oknem

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.