Zmiana siedziby Deloitte w Gdansku

2013.09.02

Deloitte zmienia swoją siedzibę w Gdańsku. Firma wynajęła 363 mkw. powierzchni na terenie Centrum Biurowego Neptun. Cushman & Wakefield, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, reprezentował najemcę w procesie najmu powierzchni.

Deloitte to jedna z największych, działających globalnie, firm świadczących usługi z zakresu audytu, konsultingu, doradztwa finansowego, podatkowego i prawnego oraz zarządzania ryzykiem. Łącznie w Polsce Deloitte zatrudnia ponad 1000 profesjonalistów. Gdańskie biuro firmy mieści się obecnie przy ul. Arkońskiej 6. Przeniesienie siedziby do Centrum Biurowego Neptun nastąpi wiosną 2014 r.

Centrum Biurowe Neptun powstaje przy alei Grunwaldzkiej. Nieruchomość będzie najnowocześniejszym obiektem biurowym klasy A w Gdańsku. CBN będzie się składał z 19 kondygnacji nadziemnych oferujących 15 860 mkw. i trzech kondygnacji podziemnego parkingu. W pobliżu budynku znajdują się obiekty handlowe i usługowe oraz szkoły wyższe. Centrum Biurowe Neptun znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP Gdańsk Wrzeszcz, Szybkiej Kolei Miejskiej oraz budowanej Kolei Metropolitalnej. Posiada dogodne połączenie z obwodnicą Trójmiasta oraz międzynarodowym lotniskiem w Rębiechowie. Na początku czerwca 2013 r na budynku zawisła wiecha. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na grudzień 2013 r. Inwestorem i deweloperem jest Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości.

Źródło: mat.pras/Urbanity.pl

Inne wiadomości o Centrum Biurowe Neptun, Cushman & Wakefield Healey & Baker, Hines Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.