Nowe firmy wprowadzają się do gdańskiego Neptuna

2017.05.15

Do gdańskiego biurowca Neptun wprowadził się niedawno serwis produktów marki Aplle - MacLife, a w tygodniu swój lokal na parterze otworzyła również piekarnio-ciastkarnia Gorąco Polecam, Nowakowski.

Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku to budynek biurowy, który oferuje pomieszczenia w standardzie technicznym klasy A. Obiekt zlokalizowany jest przy alei Grunwaldzkiej, głównej arterii łączącej centrum Gdańska z Sopotem i Gdynią.

W ostatnim czasie na parterze biurowca otworzyły się dwa nowe lokale. Pod koniec kwietnia pojawił się salon MacLife, natomiast dzisiaj oferta handlowa budynku poszerzyła się o lokal Gorąco Polecam, Nowakowski.

W procesie wynajmu właściciela obiektu, spółkę GTC, reprezentował Knight Frank.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • oszukany
    Gość
    2017-08-22 19:17:50
    OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. JACEK NOWAKOWSKI. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia ponad pół roku. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Proceder oszukiwania jest bardzo prosty. Jacek Nowakowski zleca prace do wykonania płaci za pierwsze faktury. Firmy nabierają zaufania, po czym zleca coraz więcej robót i już przestaje płacić. W ten sposób zostało oszukanych kilkadziesiąt firm na kilkadziesiąt milionów złotych. W tej chwili sprawę prowadzi Policja - Wydział Przestępczości Gospodarczej i Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkich poszkodowanych uprasza się o zgłaszanie do wymienionych instytucji. Przy jakichkolwiek

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.