Zakończona modernizacja CUBE Office Park w Gdańsku. Jakie zmiany czekają na najemców?


2023.02.24
Autor: Bartosz Motorek
CUBE Office Park w Gdańsku przeszło już skuteczną modernizację, która wprowadziła wiele proekologicznych zmian. Zarządzany przez TFG Asset Management kompleks biurowy w Gdańsku podlegało gruntownym przebudowom, które doprowadziły do powstania nowoczesnego, ekologicznego i funkcjonalnego miejsca pracy dla najemców.

W minionym roku zakończono modernizację recepcji w budynku A, co było jedynie początkiem zmian, jakie czekają na najemców w nadchodzących miesiącach.

Ostatnia modernizacja obejmowała część reprezentacyjną budynku A, gdzie przeprowadzono m.in. relokację głównej recepcji, dodając jednocześnie duży multimedialny ekran. Ekran służy zarówno jako punkt informacyjny o najemcach, jak i wyświetlacz kluczowych informacji dla pracowników kompleksu. W celu optymalizacji kosztów energii, pomieszczenia recepcyjne zostały wyposażone w nowe oświetlenie LED z funkcją regulacji natężenia. Dodatkowo, rowerzyści zyskali odremontowane szatnie z nowym węzłem sanitarnym.

Kolejnym krokiem planowanym przez zarządców kompleksu jest modernizacja recepcji w budynkach B oraz C. Jednocześnie, firma TFG Asset Management postanowiła wzbogacić ekosystem wokół budynków CUBE Office Park. Na dziedzińcu pojawiły się nowe nasadzenia drzew oraz elementy małej architektury, a na terenie kompleksu działa pasieka, z której w ubiegłym roku zebrano ponad 60 litrów miodu.

Pod koniec czerwca br. w CUBE Office Park dostępny do wynajęcia będzie niezależny budynek kompleksu o powierzchni 5000 m kw., który może stać się idealną siedzibą dla firmy szukającej niezależności. Już teraz obiekt oferuje szeroki wybór dostępnych modułów, już od 50 m kw. Dzielnica Jasień, w której znajduje się kompleks biurowy, rozwija się bardzo prężnie, w czym z pewnością pomoże wkrótce otwarcie nowej linii tramwajowej na Nowej Warszawskiej, która połączy aleje Havla i Adamowicza
powiedział: Piotr Skuza, dyrektor oddziału Savills w Trójmieście

CUBE Office Park to nowoczesny kompleks biurowy składający się z trzech niezależnych budynków o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej 19 705 m kw. Nieruchomość znajduje się w południowo-zachodniej części Gdańska, w dzielnicy Jasień, przy ul. Pałubickiego 2, 4, 6. Zapewnia dogodne połączenie z centrum Gdańska, Sopotem i Gdynią. Firma Savills pełni funkcję wyłącznego doradcy ds. wynajmu powierzchni biurowych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.