Xplan wykonawcą prac aranżacyjnych fit-out w Pomerania Office Park

2015.07.30

Firma Xplan została wybrana na wykonawcę prac aranżacyjnych fit-out w pierwszym budynku kompleksu Pomerania Office Park w Gdańsku. Chodzi o obiekt Zefir, w którym firma będzie miała za zadanie kompleksowo przygotować powierzchnię biurową oraz części wspólne. Inwestorem projektu jest firma Unimor Development S.A.

W ramach podpisanej umowy, firma Xplan wykona m.in. prace montażowo-budowlane, instalacje wewnętrzne w zakresie aranżacji powierzchni oraz dostarczy i zainstaluje wyposażenia biurowca Zefir, który powstaje przy ulicy Żabi Kruk 16 w Gdańsku.

W pierwszej kolejności firma Xplan zaaranżuje showroom spółki Unimor Development na parterze budynku Zefir. Docelowo powstanie sala konferencyjna z własnym zapleczem socjalnym oraz częścią wypoczynkową.

Pomerania Office Park to nowoczesne budynki biurowe, z czego pierwszy budynek Zefir zaoferuje około 4600 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowo-usługowej w standardzie klasy B+. Na wewnętrznym dziedzińcu powstanie parking samochodowy na 90 stanowisk.

Projekt architektoniczny biurowca powstał na deskach pracowni A-Plan bis z Gdyni, a generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Dekpol.

Docelowo, cały kompleks Pomerania Office Park będzie miał około 17 tys. mkw. powierzchni użytkowej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.