Dekpol wybuduje biurowiec Pomerania Office

2015.03.26

Spółka Unimor Development S.A. wybrała firmę Dekpol na generalnego wykonawcę budynku biurowego Pomerania Office. Oddanie obiektu do użytku ustalono na I kwartał 2016 roku.

Pomerania Office będzie 4-kondygnacyjnym budynkiem, który oferował będzie biura w standardzie technicznym B+. Łączna powierzchnia najmu biurowca, który mieścić się będzie przy ulicy Żabi Kruk 16, wyniesie 4,6 tys. mkw. Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie parking samochodowy na 90 stanowisk.

W ramach podpisanego kontraktu - firma Dekpol - kompleksowo zmodernizuje budynek biurowo-usługowy. Elementem wyróżniającym obiekt będą tarasy widokowe, których będzie można podziwiać starówkę Gdańska i kanał Motławy.

Projekt przebudowy biurowca przygotowało biuro A-Plan bis z Gdyni. Pierwsze prace rozpoczną się na przełomie II i III kwartału tego roku, a oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na I kwartał 2016 roku.

W przyszłości, planowane jest stworzenie kompleksu składającego się z kilku nowoczesnych budynków biurowo-usługowych Pomerania Office Park. Pierwszy etap inwestycji zaoferuje prawie 5 tys. mkw. powierzchni, ale projekt ma potencjał do rozbudowy nawet do powierzchni 15 tys. m kw.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Pomerania Office Park, Dekpol Deweloper, Unimor Development, A-Plan Bis

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.