Spółka Grupy Lotos w biurowcu Olivia Four

2015.11.24

W gdańskim kompleksie Olivia Business Centre swoje biuro otworzyła spółka Lotos-Air BP Polska. Siedziba zarządu oraz działów administracji, logistyki i handlu tej spółki znajdują się w budynku Olivia Four.

Lotos-Air BP Polska to spółka joint-venture, która należy do Grupy Lotos oraz BP Europa SE i głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż paliwa lotniczego JET-A1 oraz tankowanie statków powietrznych w portach lotniczych w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Lublinie oraz Szymanach k. Olsztyna.

W nowo otwartym biurze w biurowcu Olivia Four pracują specjaliści ds. administracji, logistyki i handlu. Dodatkowo w gdańskim budynku znajduje się siedziba zarządu spółki.

Olivia Four jest 12-kondygnacyjnym obiektem, oferującym biura w standardzie klasy A. Budynek dysponuje ponad 14,7 tys. mkw. powierzchni biurowej. Budynek, który realizowany był w ramach czwartego etapu inwestycji Olivia Business Centre, został oddany do użytku w marcu 2014 roku.

W biurowcu swoje siedziby otworzyły takie firmy jak: Allianz, Alnet Systems, Competence Call Center, Epam Systems, Generali, HK Finance, Moore Stephens, Omida Logistics, Playsoft czy Schibsted Tech Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.