Rusza budowa kameralnej inwestycji Nadmorski Park nieopodal gdańskiego molo

2018.06.26

Ruszyła budowa kameralnego osiedla mieszkaniowego, zlokalizowanego w nadmorskim lasku nieopodal gdańskiego molo. Invest Komfort realizuje w tym miejscu inwestycję, w której powstanie 66 mieszkań.

Nadmorski Park będzie kameralnym osiedlem składającym się z czterech budynków, w których zaplanowano łącznie 66 mieszkań w układach od 2 do 5 pokoi i metrażach od 43 do 122 metrów kwadratowych. Za projekt architektoniczny 4-kondygnacyjnych obiektów odpowiada pracownia Maarte.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli do swojej dyspozycji takie udogodnienia jak: fitness z salą klubową, siłownią oraz strefą wypoczynku i saun. Strefę audiofila wyposażoną w wysokiej klasy sprzęt grający, a także plac zabaw oraz strefa rekreacji. Układ budynków na działce tworzy wewnętrzny dziedziniec, z którego zaprojektowano wejścia do kolejnych klatek. Miejsca parkingowe zaprojektowano w podziemnej hali garażowej.

Inwestycja Nadmorski Park powstaje na działce przy ulicy Generała Józefa Hallera w dzielnicy Gdańsk Brzeźno. Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w maju br., a oddanie budynków do użytku zaplanowano na I kwartał 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Lola
    Gość
    2018-07-12 10:42:16
    Ładna nazwa :) zapowiada się dobrze

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.