Robyg wprowadza do sprzedaży 2 nowe etapy inwestycji w Gdańsku

2012.02.27

Grupa deweloperska Robyg rozpoczęła prace nad uruchomieniem kolejnych etapów swoich inwestycji w Gdańsku. Do oferty trafi łącznie 154 nowych lokali.

Spółka wprowadza do sprzedaży 82 lokale z VI etapu powstającego na Jasieniu projektu Lawendowe Wzgórza oraz 72 mieszkania z VI etapu realizacyjnego osiedla Słoneczna Morena, które znajduje się na terenie dzielnicy Morena. Powierzchnia lokali wynosi odpowiednio: od 32 m kw. do 86 m kw., a ceny zaczynają się już od 3700zł netto (Lawendowe Wzgórza) i 4700zł netto (Słoneczna Morena).

Lawendowe Wzgórza to powstające przy ulicy Jabłoniowej osiedle, na terenie którego mają znaleźć się sklepy i lokale usługowe, a także przedszkole ze żłobkiem, park i place zabaw. W ramach VI etapu projektu powstanie wyposażony w piwnice pięciopiętrowy budynek, w którym zaplanowano odpowiednie dla singli kawalerki, a także mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe.

Osiedle Lawendowe Wzgórza to największa inwestycja Robyg, powstająca na ponad 40 hektarowym gruncie. Obecnie w budowie znajdują się cztery etapy inwestycji, w ramach których Robyg zbuduje 289 lokali. Rozpoczęcie prac budowlanych we wchodzącym właśnie do sprzedaży etapie VI zaplanowano na II kwartał 2012 r.

Drugi projekt - Słoneczna Morena - zlokalizowany jest przy ulicy Piekarniczej. Niemal 30% działki przeznaczono na tereny zielone. Inwestycja wyróżnia się różnorodną zabudową - obok budynków wielorodzinnych powstają domy w układzie bliźniaczym oraz wielopoziomowe apartamenty z ogródkami. Na wchodzący właśnie do sprzedaży VI etap osiedla złożą się dwa trzypiętrowe budynki, w których znajdą się mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe.

Źródło: mat.pras

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.