Przestrzeń coworkingowa w zabytkowym budynku stoczni

2020.10.20

Na dwóch najwyższych piętrach dawnego budynku Dyrekcji Stoczni Gdańskiej otwarta została na początku września br., przestrzeń coworkingowa Mind Dock.

Poddasze dawnego budynku Dyrekcji Stoczni Gdańskiej zostało przekształcone w pierwszą prawdziwą przestrzeń coworkingową na terenie dawnej Stoczni Gdańskiej. Odświeżone wnętrze obejmuje w pełni umeblowane miejsca do pracy oraz wygodne strefy wypoczynkowe, integracyjne i socjalne.

Mind Dock w budynku Dyrekcji Stoczni Gdańskiej to łącznie około 1 000 mkw. przestrzeni coworkingowej dla freelancerów, jak i małych firm, poszukujących elastycznych i gotowych rozwiązań, w których mogą wynająć 1 lub kilka biurek na dowolne okresy.

Stocznia Cesarska Development podjęła współpracę z ZapFloor, firmą technologiczną z Belgii, która zapewnia platformę dla najemców budynku Dyrekcji i społeczności Mind Dock. Aplikacja ZapFloorHQ zapewnia płynne i bezproblemowe działanie Mind Dockers. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą rezerwować swoje biurka, sale konferencyjne oraz ustalać płatności za leasing i inne świadczone usługi.

Do dyspozycji społeczności są różne warianty najmu: hot deski, stanowiska pracy do wyłącznego korzystania w środowisku coworkingowym czy prywatne biura, wynajmowane na dłuższe okresy. Co jednak najważniejsze, Mind Dock oferuje w pełni wyposażone biura typu Plug & Play. Oznacza to, że wszystko jest tak dostosowane, aby członkowie społeczności natychmiast mogli rozpocząć pracę. Przestrzeń jest również przyjazna zwierzętom.

Ceny hotdesków zaczynają się już od 60 zł za dzień.

Projekt wnętrz to zasługa pracowni Roark Studio.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.