Porto w Gdańsku. Kup mieszkanie niedaleko Zatoki Gdańskiej

2021.03.23

W marcu wprowadzone zostały do oferty kolejne mieszkania w ramach inwestycji Porto w Gdańsku. Deweloperem jest Robyg.

Nowe mieszkania powstaną w pięciopiętrowym budynku wielorodzinnym, który stanowił będzie części osiedla Porto w Gdańsku. W ofercie firmy Robyg pojawiły się 53 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 76 metrów kwadratowych. Klienci tego etapu inwestycji mogą wybrać spośród mieszkań 1-,2-,3-,4-pokojowych.

Przestronne tarasy dachowe z przepiękną panoramą budować będą nastrojowy klimat i podnosić poczucie codziennego komfortu mieszkańców. Ekskluzywny charakter osiedla podkreśli eleganckie, dwupoziomowe lobby z portierem. Do dyspozycji mieszkańców będzie także sala fitness - mówi Anna Wojciechowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Robyg w Gdańsku.

Osiedle Porto docelowo składało się będzie z 16 kameralnych budynków wielorodzinnych zlokalizowanych niedaleko Zatoki Gdańskiej, na pograniczu Brzeźna, Letnicy i Nowego Portu, na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Letnickiej. Łącznie w ciągu 5 lat powstać ma około 1 200 mieszkań na działce o powierzchni około 5 ha.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Dar
  Gość
  2021-03-24 11:29:23
  Nowe inwestycje, które tak jak Porto - są w dobrych cenach, lokalizacji i wysokim standardzie - rozchodzą się w chwilę, więc jeśli ktoś tak jak ja jest zainteresowany, to sugeruję nie zwlekać z rezerwacją :)

 • Sceptyk
  Gość
  2021-03-24 18:16:40
  Zalewasz gościu a ta lokalizacja sucks

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.