Ponad 150 nowych mieszkań w ofercie Develi na gdańskiej Letnicy

2022.01.24

Wkrótce rozpocznie się budowa kolejnego etapu Osiedla Latarników na gdańskiej Letnicy, które powstaje w niedalekiej odległości od Parku Brzeźnieńskiego i najbliższego wejścia na plażę.

W III etapie Osiedla Latarników w Gdańsku wybudowany zostanie 7-piętrowy budynek wielorodzinny z częścią usługową w parterze i podziemną halą garażową. Prace budowlane rozpoczną się w lutym. Deweloperem jest firma Develia.

W ofercie znajduje się 158 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 40 do 96 mkw. z przypisanym balkonem lub tarasem. W podziemnej hali garażowej znajdzie się miejsce na 154 auta i pomieszczenia dla jednośladów. Ofertę uzupełni lokal usługowy w parterze budynku, a dla najmłodszych mieszkańców przewidziano plac zabaw. Ceny mieszkań zaczynają się już od 9 800 zł za metr kwadratowy.

Pierwszy etap został już sprzedany, a spośród 218 lokali tworzących drugą fazę projektu w ofercie pozostało około 10 procent. Trzeci etap Osiedla Latarników zostanie ukończony w I kwartale 2024 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia K&L Smart Design sp. z o.o.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.