Gotowe ponad 200 mieszkań w pasie nadmorskim Gdańska


2022.12.06
Autor: Bartosz Motorek
Develia oddała do użytku i rozpoczęła przekazywanie kluczy kolejnego etapu osiedla Latarników w pasie nadmorskim gdańska. Inwestycja przy Letnickiej wzbogacona została o ponad 200 mieszkań.

Pierwsi mieszkańcy mogą się już wprowadzać do II etapu Osiedla Latarników w Gdańsku, którego deweloperem jest Develia. Firma rozpoczęła już przekazywanie kluczy.

Osiedle Latarników to trzyetapowa inwestycja zlokalizowana na działce przy ulicy Letnickiej, w pasie nadmorskim Gdańska. W II etapie wybudowanych zostało łącznie 214 mieszkań o metrażach 31 do 109 mkw. Mieszkańcy mają do dyspozycji 194 miejsca parkingowe i 97 boksów na jednoślady w podziemnej hali garażowej. W parterze budynku mieszczą się ponadto 4 lokale usługowe.

W sprzedaży znajdują się jeszcze 3 wolne lokale z tej części inwestycji, a także mieszkania z III etapu osiedla. Ceny zaczynają się od 9200 zł za m kw. Ta część inwestycji, która zawiera 153 mieszkania będzie gotowa pod koniec 2023 roku. Projekt architektoniczny przygotowało biuro K&L art design Autorska Pracownia Projektowa.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.