Develia kończy budowę pierwszego etapu osiedla w gdańskiej Letnicy


2021.12.02
Autor: Urbanity.pl
Wcześniej niż zakładał deweloper zakończyła się budowa pierwszego etapu Osiedla Latarników na gdańskiej Letnicy. Rozpoczęto przekazywanie lokali właścicielom.

Firma Develia dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie dla I etapu gdańskiego Osiedla Latarników w Letnicy. W tej części inwestycji przy ulicy Letnickiej wybudowane zostało dwa, 8-kondygnacyjne budynki wielorodzinne, w których znalazło się 131 mieszkań.

W I etapie osiedla oddane zostały lokale o metrażach od 34 do 109 mkw., z balkonami lub tarasami. W części parterowej znajdują się powierzchnie komercyjne przeznaczone na sklepy i punkty usługowe. Mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji podziemną halę garażową z pomieszczeniami na jednoślady, a dla najmłodszych przygotowano plac zabaw.

Pierwotnie I etap osiedla Latarników miał zostać oddany w marcu 2022 roku, jednak udało się wyprzedzić harmonogram prac i ukończyć wcześniej. Wszystkie mieszkania w tej części inwestycji zostały sprzedane.

W budowie znajduje się II etap gdańskiego osiedla Develii. W tej części inwestycji zaplanowano 210 mieszkań i 4 lokale o charakterze usługowym. Ceny zaczynają się już 9 899 zł za metr kwadratowy.

W planach jest również III etap inwestycji obejmujący 158 mieszkań.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.