Pierwszy najemca w budowanym wieżowcu Olivia Star


2015.12.29
Autor: Urbanity.pl
Firma Sii podpisała umowę najmu w powstającym w Gdańsku wieżowcu Olivia Star, który wejdzie w skład kompleksu biznesowego Olivia Business Centre. Pracownicy jednego z największych pracodawców IT na Pomorzu, przeniosą się do nowej siedziby na początku 2017 roku.

Umowa najmu dotyczy powierzchni biurowej wynoszącej 6000 metrów kwadratowych, a pierwsi pracownicy przeniosą się do gdańskiego biura na początku 2017 roku. Do tego czasu Sii chce zatrudnić w Trójmieście ponad 700 inżynierów. Firma jest pierwszym najemcą powstającego wieżowca Olivia Star.

Zatrudniając w Polsce ponad 2300 najwyższej klasy inżynierów IT, Sii jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z sektora IT i inżynierii przemysłowej. Spółka posiada 8 biur w największych miastach w Polsce.

Olivia Business Centre w Gdańsku jest największym kompleksem biurowym w regionie. Docelowa powierzchnia najmu przekroczy 120 000 mkw., a wśród firm, które zdecydowały się otworzyć tutaj swoje biura są m.in. Alior Bank, Allianz, Amazon, Bayer, Energa, Noble Bank, PKO BP, PwC, ThyssenKrupp.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.