Pierwszy najemca w budowanym wieżowcu Olivia Star

2015.12.29

Firma Sii podpisała umowę najmu w powstającym w Gdańsku wieżowcu Olivia Star, który wejdzie w skład kompleksu biznesowego Olivia Business Centre. Pracownicy jednego z największych pracodawców IT na Pomorzu, przeniosą się do nowej siedziby na początku 2017 roku.

Umowa najmu dotyczy powierzchni biurowej wynoszącej 6000 metrów kwadratowych, a pierwsi pracownicy przeniosą się do gdańskiego biura na początku 2017 roku. Do tego czasu Sii chce zatrudnić w Trójmieście ponad 700 inżynierów. Firma jest pierwszym najemcą powstającego wieżowca Olivia Star.

Zatrudniając w Polsce ponad 2300 najwyższej klasy inżynierów IT, Sii jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z sektora IT i inżynierii przemysłowej. Spółka posiada 8 biur w największych miastach w Polsce.

Olivia Business Centre w Gdańsku jest największym kompleksem biurowym w regionie. Docelowa powierzchnia najmu przekroczy 120 000 mkw., a wśród firm, które zdecydowały się otworzyć tutaj swoje biura są m.in. Alior Bank, Allianz, Amazon, Bayer, Energa, Noble Bank, PKO BP, PwC, ThyssenKrupp.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.