Pierwsze gotowe mieszkania osiedla Villa Jaśkowa Dolina w gdańskim Wrzeszczu


2023.03.22
Autor: Piotr Maślak
Dobiegła końca budowa pierwszego etapu osiedla Villa Jaśkowa Dolina w dzielnicy Wrzeszcz w Gdańsku. Firma Cordia Polska, która jest deweloperem inwestycji prowadzi sprzedaż i budowę kolejnej części inwestycji.

Villa Jaśkowa Dolina to pierwsza inwestycja mieszkaniowa firmy deweloperskiej Cordia Polska w Trójmieście. Właśnie zakończyła się budowa I etapu osiedla i rozpoczęło się przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom do ich nowych mieszkań. W ofercie sprzedaży pozostały wolne tylko 4 mieszkania z tej części inwestycji.

I etap osiedla dostarczył na gdański rynek mieszkania o metrażach od 31 do 155 mkw., w rozkładach od kawalerek po kilkupokojowe apartamenty, w tym dwupoziomowe na najwyższych kondygnacjach budynku. Wszystkie lokale dysponują balkonami lub ogródkami o powierzchni do 200 mkw. Na terenie inwestycji Villa Jaśkowa Dolina zaprojektowane liczne punkty wypoczynku i rekreacji m.in. biblioteka ogrodowa, miejsca do ćwiczeń, plac zabaw oraz altany z hamakami i leżakami.

W II etapie osiedla budowane są cztery kolejne budynki, w których znajdzie się łącznie 118 mieszkań o metrażach od 34 do 131 mkw. Docelowo inwestycja zaoferuje ponad 200 mieszkań w 9 kameralnych budynkach. Oddanie do użytku tej części Villa Jaśkowa Dolina zaplanowano na I kwartał 2024 roku.

Osiedle zaprojektowała pracownia MS Architektura, a generalnym wykonawcą projektu jest firma Strabag.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.