Wrzeszcz z kolejnymi mieszkaniami w projekcie Villa Jaśkowa Dolina

2021.05.25

Cordia rusza z przedsprzedażą kolejnego etapu w ramach inwestycji Villa Jaśkowa Dolina w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz.

Villa Jaśkowa Dolina to debiutancka inwestycja dewelopera Cordia w Gdańsku, która składa się z kameralnej zabudowy, gdzie zieleń stanowi aż 70% powierzchni terenu osiedla. Za projekt architektoniczny odpowiadają architekci z pracowni MS 15 Architektura.

W niecały rok po debiucie w Gdańsku, firma ruszyła z przedsprzedażą drugiego etapu projektu Villa Jaśkowa Dolina. W ramach tej części inwestycji powstaną cztery budynki 3-4 piętrowe, w których znajdzie się 118 mieszkań o metrażach od 34 do 131 mkw.

Obecnie w budowie znajduje się pierwszy etap, składający się z pięciu budynków. Ponad 50 proc. mieszkań zostało już sprzedanych.

Docelowo Villa Jaśkowa Dolina składała się będzie z dziewięciu kameralnych budynków, w których powstanie ponad 200 mieszkań. Elewacja obiektów pokryta zostanie mineralnymi płytkami klinkierowymi w ciepłych kolorach. Na przyległych terenach rekreacyjnych zaplanowano takie atrakcje, jak: sąsiedzka biblioteka ogrodowa, siłownia plenerowa, a także strefy relaksu z drewnianymi altanami i hamakami.

Generalnym wykonawcą jest firma Strabag.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.