Cordia z pierwszym osiedlem w Gdańsku. Startuje przedsprzedaż


2020.06.01
Autor: Urbanity.pl
Cordia uruchomiła przedsprzedaż mieszkań w swojej pierwszej gdańskiej inwestycji. Deweloper wybuduje łącznie ponad 200 mieszkań.

W sąsiedztwie Parku Jaśkowej Doliny wybudowane zostanie osiedle Villa Jaśkowa Dolina, które realizowane będzie w dwóch etapach. Łącznie projekt zakłada budowę ponad 200 mieszkań w dziewięciu budynkach. Inwestycja będzie ósmym projektem firmy w Polsce i pierwszym w Gdańsku.

Villa Jaśkowa Dolina to osiedle budynków wielorodzinnych, z czego w pierwszym etapie powstanie pięć obiektów, w których zaplanowano 97 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 31 do 154 mkw. Drugi etap inwestycji zakłada wybudowanie kolejnych czterech budynków i 118 mieszkań o metrażach od 34 do 129 mkw.

Kameralny charakter osiedla Villa Jaśkowa Dolina zapewnić ma m.in. niska zabudowa sięgająca maksymalnie czterech pięter, zielone otoczenia oraz elewacja z mineralnych płytek klinkierowych, które zapewniają ciepły i naturalny wygląd. Wszystkie mieszkania dysponowały będą balkonami luba tarasy, a lokale zlokalizowane na parterze - ogródkami. Pomiędzy obiektami znajdzie się zielony ogród o powierzchni 4 500 mkw., gdzie zaplanowano miejsce dla 50 różnych gatunków roślin, strefę rekreacji z leżakami, hamakami i biblioteką ogrodową, siłownię plenerową, a dla najmłodszych plac zabaw.

Budowa inwestycji Villa Jaśkowa Dolina rozpocznie się w listopadzie 2020 roku, a zakończy w pierwszym kwartale 2022 roku. Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni MS 15 Architektura.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.