Otwarto pierwszy prywatny akademik w Trójmieście

2019.02.13

w zabytkowej przestrzeni, której historia sięga przełomu XIX i XX wieku powstał w Gdańsku nowoczesny prywatny akademik pod nazwą Gdański Harward. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do obiektu w drugiej połowie lutego.

Dynamiczny rozwój przeżywa rynek prywatnych akademików, czego potwierdzeniem może być fakt, że obecnie tylko na Pomorzu w fazie budowy znajdują się trzy tego typu inwestycje, a planowanych jest aż sześć. Jednym z pierwszych zrealizowanych projektów prywatnego akademika w Trójmieście jest Gdański Harward.

Na działce przy ulicy Do Studzienki 65, w pobliżu Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, powstał nowoczesny akademik o podwyższonym standardzie. Gdański Harward oferuje 60 klimatyzowanych mikroapartamentów o zróżnicowanych metrażach od 12 do 23 metrów kwadratowych. Mieszkania są kompleksowo wyposażone.

Ceny studenckich apartamentów w Gdańskim Harwardzie są zróżnicowane. Jednoosobowy studencki apartament o powierzchni od 13 mkw. to koszt 1200 złotych miesięcznie. Za mikroapartament dla dwóch osób o powierzchni od 16 do 23 mkw od 1400 do 1650 złotych miesięcznie. Do podanych opłat należy doliczyć media, w zryczałtowanej kwocie 200 zł.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Gdański Harward

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.