Gdański Harward już gotowy

2019.01.30

Zakończyła się realizacja inwestycji przy ulicy Do Studzienki 65 w Gdańsku, która polegała na adaptacji zabytkowego obiektu na potrzeby prywatnych domów studenckich. Otwarcie zaplanowano na 7 lutego br.

Gdański Harward to 5-kondygnacyjny budynek, który w latach 2017-2018 przeszedł generalny remont i przebudowę. Obecnie obiekt służy jako prywatny akademik na 60 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 12 mkw. do 23 mkw.

Już 7 lutego oddanych zostanie 60 jedno- i dwuosobowych klimatyzowanych studenckich apartamentów, z kompleksowo wyposażonym aneksem kuchennym i prywatną łazienką.

Gdański Harward jest pierwszym prywatnym akademikiem, który zrealizowany został przez spółkę Metropolitan Investment.

Zabytkowa bryła budynku, która łączy się z funkcjonalną nowoczesnością i współczesnymi elementami architektury, przestronne pomieszczenia i eleganckie duże okna czynią miejsce niepowtarzalnym i zapewniają mieszkańcom wyjątkową atmosferę. Bezpieczeństwo i spokój zapewnia całodobowa ochrona i monitoring, każdy ze studenckich apartamentów jest również wyposażony we własny domofon – dodaje Paulina Bauer, Dyrektor Biura Zarządzania Nieruchomościami Metropolitan Investment S.A.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.