Olivia Prime w Gdańsku gotowa. To jeden z największych biurowców w Polsce

2020.04.23

Cały budynek biurowy Olivia Prime dysponuje już pozwoleniem na użytkowanie. Trzeci największy biurowiec w Polsce jest częścią kompleksu Olivia Business Centre.

Olivia Prime to łącznie 55 000 mkw. powierzchni do wynajęcia - część B budynku uzyskała pozwolenie na użytkowanie, prawie 2 lata po części A. Biurowiec jest częścią Olivia Business Centre.

Jeden z największych biurowców w Polsce został zaprojektowany przez pracownię BJK Architekci. Projekt holi głównych i całego wnętrza budynku to zasługa Design Anatomy.

Każde z największych pięter biurowca to prawie pół hektara powierzchni. Biurowiec posiada aż 19 loggi oraz 6 tarasów (2 duże i 4 małe). Część z nich to służące do wypoczynku tarasy szczytowe (dachowe), dostępne dla wszystkich pracowników budynku, w tym dwa z widokiem na morze. Olivia Prime jest jednym z zaledwie 4 budynków w Polsce z całoszklaną, wentylowaną trójszybową fasadą.

Olivia Prime podzielona została na dwie części - część A została prawie w całości wynajęta przez światowe korporacje jak Amazon, Arrow, Deloitte, EPAM i Sii. Z kolei w części B mieszczą się takie firmy jak Epam i Arrow. Zarówno Epam, jak i Arrow będą zajmować piętra w obu częściach budynku – A i B, a takie jedno piętro ma około 3800 mkw. powierzchni.

W biurowcu znajduje się również jedno z najbardziej atrakcyjnych i największych biur na Pomorzu i w Olivii Business Centre – biuro Sii. Łącznie to 5. pięter po 2 000 mkw. każde, które połączone są zjeżdżalniami i wewnętrznymi klatkami schodowymi

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.