Kończy się realizacja biurowca Olivia 7 w Gdańsku

2017.11.29

Na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2018 roku, oddany zostanie do użytku nowoczesny biurowiec Olivia 7 w gdańskim kompleksie Olivia Business Centre. Inwestor zaprezentował najnowszy projekt w największym centrum biznesowym Trójmiasta.

Olivia 7 (tymczasowa nazwa siódmego biurowca), zaprojektowana została w duchu biophilic design. Inwestor zaplanował funkcjonalne, nowoczesne i jasne przestrzenie, które gwarantować mają optymalne warunki pracy.

W biurowcu Olivia 7 zaprojektowano otwierane, przestronne okna i uchylne elementy elewacji oraz nietypowe dla tego typu budynków, ulokowane na każdym piętrze biurowca, wypełnione roślinnością loggie, tarasy i galerie zewnętrzne. W "siódemce" postawiono na naturalne materiały i zieleń, która znajdzie się również w elementach fasady, która będzie trójszybowa, dzięki czemu zmniejszy wpływ warunków zewnętrznych na temperaturę w biurach.

Przy biurowcu zaplanowano dodatkowe patio, zielony plac z elementami małej architektury, kawiarniami i restauracjami.

Olivia 7 to 15 kondygnacji naziemnych i 3 poziomy znajdujące się pod ziemią, gdzie zaplanowano parking samochodowy. Łączna powierzchnia najmu 55-metrowego biurowca to 28 000 metrów kwadratowych, a powierzchnia typowego piętra to 1 900 mkw.

Na budowie "siódemki" osiągnięty został już najwyższy punkt konstrukcyjny, a obecnie powstaje rusztowanie pod montaż elewacji. Olivia 7 ma być gotowa na przełomie II i III kwartału 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Olivia Seven

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.