Nowe domy i mieszkania do kupienia w Gdańsku

2021.08.03

Poszerza się oferta dewelopera Inpro, który w Gdańsku Jasieniu realizuje wieloetapowe osiedle Optima. W sprzedaży pojawiły się nowe mieszkania i domy.

Ruszyła sprzedaż VI etapu osiedla Optima w Gdańsku Jasieniu. W najnowszej fazie projektu powstanie 40 domów w zabudowie wolnostojącej, szeregowej i bliźniaczej oraz dwa budynki oferujące łącznie 64 mieszkania.

Metraże domów kształtują się od 110 do ponad 134 mkw. i położone są na działkach o powierzchni od 155 do 401 mkw. Z kolei mieszkania w budynkach wielorodzinnych mają metraże od 39 do 58 mkw. Mieszkańcy domów jednorodzinnych będą mogli korzystać z wielu udogodnień, w tym m.in. naziemne parkingi z miejscami prywatnymi i ogólnodostępnymi, a część domów będzie miała także wiaty garażowe. W każdym domu znajdą się 2 łazienki na piętrze, a także master bedroom z wydzieloną garderobą.

Na osiedlu przewidziano budowę wybiegu dla czworonogów. Ważnym elementem zagospodarowania przestrzeni będą również ogrody i muldy deszczowe.

W budynkach mieszkalnych znajdą się rowerownie czy wózkarnie, a w klatkach schodowych cichobieżne windy. Na poziomie -1 zaplanowano 42 miejsca postojowe oraz boxy do przechowywania rzeczy.

Budowa nowej części osiedla Optima potrwa do końca czerwca 2023 roku. Ceny lokali mieszkalnych zaczynają się od 8640 zł za metr kwadratowy, a działkę z domem jednorodzinnym można nabyć za 920 tys. zł brutto.

Na terenie gdańskiej inwestycji znajduje się budynek handlowo-usługowy, w którym dostępne są takie sklepy jak: Żabka, Piekarnia Cukrowa czy Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 7 oraz żłobek A-Kuku.

Budowa całego osiedla zakończy się w październiku 2023 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Dar
  Gość
  2021-08-03 11:56:09
  Coraz mniej atrakcyjne są oferty w Gdańsku ;/ Ja jednak sięgnę po kolejny etap Nowej Letnicy - lokalizacja jest ciekawsza, ceny b. dobre...

 • Polak
  Gość
  2021-08-03 13:25:22
  Tak , tak Gdańsk Eldorado dla deweloperów, tylko kogo stać na te mieszkania i domy? A co z tymi kamienicami z napisem Gdańskie nieruchomości które popadają w ruinę żeby można było je sprzedać w cenie gruzu deweloperom. Gdańsk miasto cwaniaków, chcesz być oszukany zapraszam, chcesz wykąpać się w szambie zwanym zatoką Gdańską zapraszamy , chcesz dostać zawału na widok rachunku za byle jakie jedzenie proszę bardzo Gdańsk i Dulcynea z ratusza wita.

 • Włodek
  Gość
  2021-08-03 15:28:18
  Takie trochę osiedle Eco. I te wiaty zamiast garaży?? Najtańszy "domek" za prawie milion?? Cena jest zbyt wysoka na tak słabe domki...

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.