Nadmorska inwestycja dewelopera Robyg w Gdańsku. Powstanie apartamentowiec Sea Salt


2022.11.04
Autor: Piotr Maślak
Robyg wybuduje na gdańskiej Zaspie swoją nową inwestycję apartamentową o wysokim standardzie i wyjątkowej, nadmorskiej lokalizacji. Deweloper uruchomił właśnie sprzedaż mieszkań.

Apartamentowiec Sea Salt to najnowsza propozycja dewelopera Robyg na trójmiejskim rynku mieszkaniowym. Na działce przy Al. Jana Pawła II na gdańskiej Zaspie powstanie kameralny budynek, w którym znajdzie się 114 mieszkań.

W sprzedaży znajdują się mieszkania o metrażach od 27,01 do 110,56 mkw. i rozkładach od lokali jednopokojowych po 4-pokojowe apartamenty. Do mieszkań przynależeć będą balkony, loggie, tarasy, a na parterach – zaaranżowane ogródki.

Atutem inwestycji jest wysoki standard wykończenia oraz bliskość bałtyckiego wybrzeża. Apartamentowiec posiada przestronne lobby wejściowe, wewnętrzne strefy zielone z placem zabaw i miejscem do odpoczynku oraz kameralny plac usytuowany przed wejściem do budynku, na którym wkomponowana zostanie rzeźba stworzona przez lokalnych artystów. Sea Salt posiadał będzie także nowoczesne rozwiązania technologiczne i proekologiczne, w tym ekologiczne oświetlenie LED, energooszczędne, panoramiczne, trzyszybowe okna, a dodatkowo na dachu – panele fotowoltaiczne czy ogólnodostępne miejsca do ładowania samochodów elektrycznych.

Inwestycja Sea Salt to drugi po Mila Baltica projekt Robyg na gdańskiej Zaspie. Oddanie apartamentowca przy Al. Jana Pawła II ma nastąpić w lipcu 2024 roku.

Komentarze


 • Ula
  Gość
  2022-11-13 12:09:42
  Mam w Gdańsku mieszkanie zarządzane przez PLZEN, jestem bardzo zadowolona

 • Dark
  Gość
  2022-12-15 11:58:07
  muszę się zainteresować - moi znajomi mieszkają na Stacja Nowy Gdańsk i są b. zadowoleni - ja szukam teraz czegoś pod wynajem, jakby standard był podobny to biorę w ciemno

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.